Југовић - Врбас Carnex 27 : 31

У 15. колу рукометног првенства Србије екипа Врбас Carnexa забележила је још једну вредму победу и тако се учврстила на трећем месту лигашке табеле. Изабраници тренера Владимира Војводића, најпријатније изненађење досадашњег дела првенства, савладали су на гостовању у Каћу домаћи ЈУговић, резултатом 31 : 27.

Неизвесност око победника меча отклоњена је већ после првог полувремена када су Врбашани повели са капиталних 17 : 10. У првим минутима другог дела игре предност је достигла максималних +13, а затим рутинском игром Врбас је одржавао предност до завршних 10 минута, када је домаћин нешто бољом игром успео да ублажи пораз. Најефикаснији у екипи Врбаса били су Никола и Вук Перовић са по осам погодака, док је голман Радуловић имао 14 одбрана. Десетом овосезонском победом, Врбас је задржао треће место на табели, док је Југовић и даље испод црте за опстанак. У наредном колу Врбашани на свом терену дочекују екипу Металопластике.