Партизан бољи од Врбаса

У 19. колу рукометне Суперлиге Србије београдски Партизан, главни фаворит за титулу шампиона, савладао је домаћи Врбас Carnex, резултатом 36 : 27, полувреме 17 : 15 за Врбашане. Дерби у Врбасу, пред пуном халом Центра за физичку културу "Драго Јововић" и уз директан пренос на РТС, донео је неизвесну утакмицу до 45. минута, до када су Врбашани успевали одржавати предност од два и три гола разлике.

У завршници меча разиграли су се играчи Партизана Богдан Радивојевић и Немања Илић и серијом голова обезбедили победу својој екипи. Најефикаснији у екипи Врбаса били су Вукашин Војводић са седам и Милош Орбовић са шест погодака. Одличну партију је пружио и голман домаћих Влаисављевић који је одбранио четири седмерца играчима Партизана. Седам кола пре краја Суперлиге рукометаша нема промена на врху, Партизан води 36 бодова, Војводина је друга са два бода мање, а Врбас трећи са 25.