Пораз рукометаша на домаћем терену

Рукометаши Врбас Carnexa забележили су други узастопни пораз у трећем колу Супер лиге Србије. Два бода из Врбаса однела је екипа Југовића која је славила резултатом 22:27 (13:14). Након три кола Врбашани се налазе на 10. месту табеле, са само два освојена бода.

"Врбашани су разочарали око 1.000 гледалаца слабом игром, а осим Орбовића и голмана Радуловића сви остали су подбацили. Гости из Каћа су одлично почели, из минута у минут повећавали су предност, па је у 18. минуту она износила чак шест разлике (11:5). Преокрет у игру домаћих донео Петар Комненић, који за три минута постиже три гола, да би Јања Војводић са два поготка успео да смањи предност гостију на само гол разлике (13:14). Потом су гости заиграли изванредно, у 48. минуту поново су предност увећали на шест разлике (21:15) и лако успели да је задрже до краја. Судијски пар је одлично водио сусрет", пренео је Спортски журнал.