Нова победа кошаркашица Врбаса

Кошаркашице Врбас Меделе савладале су у мечу 20. кола Прве лиге Србије Студент резултатом 81:62 (22:11, 25:21, 22:15, 12:15) и са скором 15-5 задржале четврту позицију. Домаћи тим је од старта кренуо максимално озбиљно и већ половином прве четвртине стекао велику предност - 15:2.

Стечену предност тим Дејана Мудреше није испуштао до краја меча. Студент ниједном није успео да угрози предност домаћина, уместо тога Врбас је у другом и трећем периоду игре стигао до 20-так поена предности и самим тим до нове победе која га и даље држи на месту које води у плеј-оф. У екипи Врбаса за који је најбоља играчица Емина Демировић одиграла осам минута и постигла осам поена, најефикасније су биле Остојић са 16, Јововић са 15, Ристић са 13 и Рајић са 10 поена. Поповић је код Студента била најефикаснија са 18 поена, 13 је постигла Стојановић, а 12 Живковић.

Врбас у наредном колу дочекује Раднички.